Münasibətlərdə verdiyindən daha çox almağı xoşlayan Bürclər
08:01 - 1 Aprel 2025 - DİGƏR
Münasibətlər mənəvi cəhətdən sağlamdırsa, heç kimin incimədiyi bir tarazlığı qorumaq mümkün olacaq, ancaq bir tərəfə meyl varsa, kimsə öz mənfiliyini və toksikliyini mütləq hiss edəcəkdir.
Ucnoqta.az xəbər verir ki, astroloq Lyudmila Bulqakova, münasibətlərdə həmişə verdiyindən daha çox alan Bürcləri açıqqlayıb.
Qız
Qız bürcü hər kəsin onlara bir şey borclu olduğuna əmindir. Onlar hansı formada olursa olsunlar, “təklifləri” həvəslə qəbul edirlər, lakin heç vaxt ağlına gəlmir ki, aldıqlarının müqabilində nəsə vermək yaxşı olardı – bu halda xoşbəxt münasibətin əsasını təşkil edən tarazlığı qoruyub saxlaya biləcəklər.
Əkizlər
Əkizləri bir vəziyyətdə düzəltmək demək olar ki, qeyri-mümkündür: bu gün onlar partnyoruna hər şeyi verməyə hazırdırlar, sabah isə onu geri tələb edirlər, hətta əlavə nəsə alırlar. Nəticə etibarı ilə onlar yenə də özlərinə xoş gəlməyi bacarırlar, əvəzində verdiklərindən daha çoxunu alırlar.
Balıq
Balıqları, başqalarını sevmələrinə baxmayaraq, yenə də hər kəsdən az da olsa daha çox sevilmək üçün hər şeyi edirlər. Onlar pərəstiş hiss etməkdən həzz alırlar və buna nail olmaq üçün sevdiklərini hər cür manipulyasiya edirlər, bunu ayıb saymırlar.