Ana səhifə
22 İyun 2018

Azərbaycan Kuboku uğrunda yarışlara yekun vurulub

 2000-2002, 2003-cü il və daha az yaşlı gənclər və yeniyetmələr arasında Azərbaycan Kuboku yarışları başa çatıb. Azərbaycan Stolüstü Tennis Federasiyasının vitse-prezidenti Fazil Məmmədov qalibləri təbrik edib. Yarışların qaliblərinə Gənclər və İdman Nazirliyinin diplomları, Azərbaycan Stolüstü Tennis Federasiyanın kubok və medalları təqdim edilib.

Nəticələr:

Qoşa yarışlar üzrə:

 2000- 2002-ci il təvəllüdlü qızlar arasında

I yer - Qarayeva Nəzakət – Məmmədli Fatimə
II yer – Haşımova Aliyə - Abdullayeva Zöhrə
III yer- Rəsulzadə Aysu - Kazımova Pərizad
III yer – Qasımova Aytac – Əliyeva Aygül


Oğlanlar arasında

I yer – Sadiqov Sadıx – Qafarlı Yusif
II yer – Hənifəzadə Murad – Ansari İbrahim
III yer – Qardaşov Məhəmməd – Alızadə Şirxan
III yer – Məmmədov Nihad – Lahıcov Samir


2003-cü il və daha azyaşlı qızlar arasında

I yer – Abdülhəmidova Ləman – İranpur Fidan
II yer – Əbilizadə Xədicə – Mikayılova Zemfira
III yer – Dadaşova Mehriban – Cəfərova Fatimə
III yer – Aslanova Arzu – Nurmətova Mərziyə


Oğlanlar arasında

I yer – Məmmədov Emin – Pənahov Kənan
II yer – Hacılı Rüstəm – Abdullayev Fəxri
III yer - Becanov Xaliq - Koroğluyev Murad 
III yer - Əhmədzadə Adil – Məmmədbəyov Hacımurad


Qarışıq qoşa yarışlar üzrə:
 2000- 2002-ci il təvəllüdlülər arasında

I yer – Sadiqov Sadıx – Qarayeva Nəzakət
II yer – Qafarlı Yusif – Məmmədli Fatimə
III yer - Haşımova Aliyə - Məmmədov Nihad
III yer – Ansari İbrahim – Mikayılova Zemfira


Qarışıq qoşa yarışlar üzrə:

2003-cü il və daha azyaşlılar arasında

I yer – Məmmədov Emin – Əbilzadə Xədicə
II yer - Pənahov Kənan – Məmmədova Səbinə
II yer – Məmmədbəyov Hacımurad – İranpur Fidan
III yer - Koroğluyev Murad – Babayeva Ləman


Komanda yarışları üzrə:

2000–2002-ci il təvəllüdlü qızlar arasında

I yer – Təhsil RİM
II yer – Şabran
III yer – Sumqayıt 1 UGIM 
III yer - Şəki


Oğlanlar arasında

I yer - Təhsil RİM
II yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer – Şabran UGIM
III yer – Gədəbəy


2003-cü il və daha azyaşlı

Qızlar arasında

I yer – Şəki
II yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer - 13 nömrəli İdman Məktəbi
III yer – Qaradağ


Oğlanlar arasında
I yer
- 13 nömrəli İdman Məktəbi 1
II yer – Təhsil RİM
III yer – Sumqayıt 1 UGIM
III yer - 13 nömrəli İdman Məktəbi 2


Şəxsi oyunlar üzrə:

2003-cü il və daha azyaşlı qızlar arasında

I yer – Abdülhəmidova Ləman
II yer – Məmmədova Səbinə
III yer – İranpur Fidan
III yer – Mikayılova Zemfira


Oğlanlar arasında

I yer – Məmmədov Emin
II yer – Pənahov Kənan
III yer – Məmmədbəyov Hacımurad
III yer - Abdullayev Fəxri


2000-2002-ci il təvəllüdlülər üzrə

Qızlar arasında

I yer – Qarayeva Nəzakət
II yer – Haşımova Aliyə
III yer – Əliyeva Aygül
III yer- Məmmədli Fatimə
 

Oğlanlar arasında

I yer – Ansari İbrahim
II yer – Qafarlı Yusif
III yer– Sadiqov Sadıx
III yer – Alızadə Şirxan

Tarix
30 Oktyabr 2017 [11:42]
Müəllif
Üç nöqtə
Digər xəbərlər
Xəbər xətti
Foto
Video
Çox oxunanlar
Sorğu
Kommunal qurumların işi sizi qane edirmi?
 bəli
 xeyr
KİV
Virtual Qarabağ

Ən son xəbərləri səhifəmizdən də izləyin